День святого Миколая

День святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії, знати яку не лише важливо, а й цікаво.

Нині традиція святкувати цей день відроджується по всій Україні, а дітлахи нетерпляче чекають подарунків на свято 19 грудня.

Напередодні цього чудового свята, учні філії Андріївська гімназія написали листи Святому Миколаю. У листах всі дітки попросили здоров‘я, щастя та миру для всіх людей, для України!

Бажання діток обов‘язково здійсняться!

Віримо в чудеса разом з дітьми!

За доброю традицією, в день Святого Миколая настоятель храму села Андріївка о. Сергій передає солодкі подарунки до свят. Не дивлячись на тяжкі часи, цей рік не став винятком.

Ми щиро дякуємо за подарунки, Вашу доброту та багаторічну співпрацю !

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров’я і побільше тепла на Вашому життєвому шляху, а головне такого бажаного МИРУ!