Управління

Основні принципи управління

• Системний підхід: мета-ресурси-план-рішення-реалізація-контроль-корекція-вдосконалення.
  • Гуманізм, демократизація управління школою.
  • Педагогічна етика.

Наша педадогічна етика

1. Вчителі проявляють максимум поваги один до одного, уникають зауважень, які завдають шкоди самопочуттю та працездатності колег. Разом з тим проявляють чесність, принциповість та вимогливість один до одного.
  2. Вчителі дбають про авторитет один одного, не обговорюють з учнем діяльність інших вчителів, не розголошують педадогічні таємниці.
  3. Вчителі не кричать на дітей, не принижують їх людської гідності, уважні до їх потреб та проблем.
  4. Вчителі повинні бути вимогливими, строгими, але справедливими, відкрито обговорювати вчинки дітей, обов'язково мотивувати свої зауваження, покарання, оцінки, виконувати свої обіцянки.
  5. Вчителі беруть участь в походах, іграх, трудових справах учнів, показуючи при цьому приклад акуратності, організованості, точності.
  6. Вчителі не "пристосовуються", не допускають фамільярності по відношенню до них