День батька

День батька у таборі
Тату, рідний, мусиш знати –
Ти найкращий в світі тато!
Добрий, сильний та стрункий:
Хіба є де ще такий?
Будь упевненим, мій тату,
Що тебе я буду вартий.
Все робитиму, як ти,
Треба тільки підрости!

День батька
Сьогоднішній день у таборі «Веселкова країна» був присвячений мужнім, хорошим, добрим батькам.
Усі діти люблять своїх татусів, тому кожен вихованець старанно виготовляв листівку-привітання та намагався найкраще зобразити свого тата на малюнку.
Крім цього, були проведені бесіди виховні години на тему: «Роль батька в родині» Склали колаж побажань для наших захисників та виготовили обереги.
Незважаючи на зовсім юний вік, діти дуже добре усвідомлюють важливу, турботливу роль батька в сім’ї. Усі сьогодні відчули, як дітлахи люблять своїх батьків, адже вони роблять все можливе, щоб їх діти були щасливими в житті.