Відкриття табору

Промінців домалювало.
А блакитним сонцю треба
Підфарбовувати небо.
Сьогодні ранок у нашій гімназії розпочався відкриттям дитячого пришкільного табору «Веселкова країна».
Цього дня наша гімназія гостинно прийняла в свої обійми дітей, які не захотіли прощатися з нею, а вирішили ще частину літа провести зі шкільними друзями.
Діти з нетерпінням чекали відкриття табору.
Літні канікули дітей після напруженого року, постійних тривог та розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії.
Сьогоднв день в літньому пришкільному таборі «Веселкова країна » пройшов весело, цікаво та змістовно. Учні ознайомилися із планом роботи табору, інструктажем з правил техніки безпеки в таборі і поза його межами; розучували девізи та піснв, відпочивали на свіжому повітрі. Нехай кожен день у таборі буде корисним та яскравим